Budowa domu Komorniki

budowa domów

Od 15 lat zajmujemy się budową domów. Obecnie zrealizowaliśmy ponad trzysta projektów na działkach klientów – każdy dom powstał zgodnie z oczekiwaniami przyszłych domowników. Domy jednorodzinne, które wybudowaliśmy, są nowoczesne, ekologiczne oraz ergonomiczne.

Chcesz zobaczyć, jaki dom możemy wybudować? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na zwiedzanie domu pokazowego.

Jak wygląda współpraca z PBI? Budowa domu krok po kroku

Dostosowanie projektu domu pokazowego do Twoich potrzeb
Podczas wcześniej umówionego spotkania obejrzysz istniejący już budynek. To nasz dom pokazowy, więc na żywo możesz zobaczyć wygląd swojego przyszłego domu. Na tym etapie opisujemy także zmiany, jakie można wprowadzić, dzięki czemu projekt będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wycena budowy
Po ustaleniu projektu oraz uwzględnieniu wszelkich zmian przyszykujemy szczegółową wycenę.

Finansowanie
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

Podpisanie umowy
Kiedy wszystkie warunki zostaną zaakceptowane, podpisujemy umowę. Od tego momentu, nie musisz się martwić żadnymi formalnościami.

Formalności
Bierzemy na siebie także formalności urzędowe. Aby uzyskać pozwolenie na budowę, przygotujemy i złożymy do urzędu adaptację projektu domu.

Budowa domu
Solidnie i szybko budujemy Twój dom.

Odbiór kluczy
W ostatnim etapie ma miejsce najprzyjemniejsza część budowy – przekazujemy klucze do domu. Teraz już możesz wprowadzić się do nowo wybudowanego domu.

Sprawdź, gdzie jeszcze działamy

Komorniki to niejedyna miejscowość w powiecie poznańskim, w której możemy wybudować dom. Zgłaszają się do nas także klienci, których działki znajdują się w powiecie średzkim, kościańskim lub wrzesińskim.

Świadczymy usługi w takich miastach jak:

Szczytniki, KórnikMosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Borówiec, Kleszczewo, Robakowo, Dachowa, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Przewiń do góry