Budowa domu Środa wielkopolska

budowa domów

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow istnieje już na rynku od 15 lat. Od tego czasu oferujemy naszym klientom usługi z zakresu budowy domów. Wybudowane przez nas domy łączą 3 najważniejsze cechy – nowoczesność, ekonomiczność oraz ergonomiczność.


Już teraz możesz zobaczyć, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę w domu pokazowym. Więcej informacji o tym, jak działamy, znajdziesz poniżej.

Chcesz zobaczyć, jaki dom możemy wybudować? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na zwiedzanie domu pokazowego.

Jak wygląda budowa domu z PBI?

Krok 1: Dostosowanie projektu domu pokazowego do Twoich potrzeb
Dom pokazowy to zbudowany przez naszą firmę budynek jednorodzinny, który powstał z myślą o klientach. W ten sposób mogą oni na żywo zobaczyć istniejący budynek oraz przekonać się, czy taki układ pomieszczeń im odpowiada. Podczas spotkania nie tylko prezentujemy dom, ale także omawiamy możliwości i zmiany, jakie można wprowadzić, dzięki czemu jesteśmy dopasować projekt do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Krok 2: Wycena budowy
Gdy już ustalimy wszelkie zmiany, szykujemy szczegółową wycenę.

Krok 3: Finansowanie
Na tym etapie pomagamy w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

Krok 4: Podpisanie umowy
Kolejny krok to podpisanie umowy. Od tej chwili nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami.

Krok 5: Formalności
W PBI zajmujemy się także formalnościami urzędowymi, m.in. bierzemy na siebie przygotowanie dokumentów, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie pozwolenia na budowę.

Krok 6: Budowa domu
Po załatwieniu wszelkich formalności zaczynamy budowę. Wiedza i doświadczenie, które uzyskaliśmy przez te 15 lat, pozwalają nam szybko oraz sprawnie wybudować Twój wymarzony dom.

Krok 7: Odbiór kluczy
To najprzyjemniejszy etap współpracy – w tym kroku przekażemy Ci klucze do domu.

Gdzie jeszcze działamy

Środa Wielkopolska to jedno z wielu miast, na którego terenie możemy wybudować Twój dom. Świadczymy usługi nie tylko w powiecie średzkim, ale również w powiecie poznańskim, kościańskim bądź wrzesińskim.

Zajmujemy się budową domów w takich miastach jak:

Szczytniki, KórnikMosina, Czempiń, Komorniki, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Borówiec, Kleszczewo, Robakowo, Dachowa, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Przewiń do góry