REFERENCJE

Przeczytaj opinię
naszych klientów
lub zostaw swoją.

2 + 2 =

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

{
Dom jednorodzinny, Szczepankowo
Budowaliśmy z Panem Borysem nasz wymarzony dom od lutego do listopada 2021. Budowa przebiegła terminowo i bez najmniejszych problemów. Wszystkie nasze pytania i wątpliwości zawsze były wyjaśniane i rozwiewane przez Pana Borysa. Ekipy na kolejnych etapach zawsze były profesjonalne i wykonywały swoją pracę z najwyższą starannością. Na etapie wykończenia domu kolejne ekipy (malarze, płytkarze, elektrycy, hydraulicy) tylko potwierdzały, że zakres prac wykonany przez Pana Borysa został wykonany bardzo dobrze jakościowo i z bardzo dobrych materiałów. Z czystym sercem możemy polecić każdemu PBI. Pozdrawiamy,
5
Ola i Norbert
21 kwietnia, 2022
{

Na współpracę z firmą Pana Borysa zdecydowaliśmy się  po przeczytaniu bardzo dobrych opinii na temat jakości budowy.  Realizacja naszej budowy właśnie się zakończyła i trwała od 18.08.2021 do 25.03.2022 . Z całym przekonaniem przyłączamy się do pozytywnych opinii.  Oczywiście pomimo telefonicznych podziękowań dla Pana Borysa i zespołu postanowiłem również podzielić się komentarzem . Wszystkie ekipy pracowały na bardzo wysokim poziomie ,cały czas dbając o  ład i porządek na budowie. Ludzie bardzo kompetentni UCZCIWI i pozytywni, wiedzą co i jak robić. Ekipy wykończeniowe bardzo chwalą jakość wykonania.  Szczególne podziękowania dla Pan Borysa za dotrzymanie słowa i zakończenie etapu dachu w umówionym terminie pomimo trudności z materiałami budowlanymi na rynku. Nie wiem jak to zrobił ale wszystko było tak jak obiecał .

5
Piotr i Dorota
Kamionki
{

Budowa w 2008 roku. Współpraca przebiegała bez problemów – firma terminowa, dokładna, godna polecenia.
Joanna,

5
Borówiec, Joanna
7 lipca, 2020
{

Wybrałam firmę z polecenia syna, któremu PBI wybudowało dom w Szczytnikach w 2019 roku. Mój dom wybudowano w tym roku, też w Szczytnikach. Wszystko było na czas, uwzględniono wszystkie moje prośby. Budowę oddano mi całkowicie uprzątniętą. Ekipy wykończeniowe podkreślały jakość oddanego budynku, co podobno nie jest normą.

5
Ilona
7 lipca, 2020
{

Z Panem Borysem podjęliśmy współpracę dwa razy , w 2017 w Gowarzewie oraz w tym roku w Siekierkach . Za każdym razem byliśmy zadowoleni z efektów pracy fachowców z PBI, terminowość , doradztwo i fachowość na najwyższym poziomie . Firma godna polecenia

5
Marta
7 lipca, 2020
{

Pan Borys budował dla mojej rodziny dom w 2013 roku. Nie jest “klasycznym” budowlańcem, tylko prowadzi firmę, która doradza, pomaga, koordynuje i sugeruje rozwiązania. Podczas każdej budowy mogą się pojawić problemy, ale pan Borys był zawsze do usług i je na bieżąco rozwiązywał. Co więcej nawet po 2-3 latach po zakończeniu budowy, jak się coś wydarzyło (mi np. okno tarasowe wypadło mi z zawiasów) nie było żadnego problemu, żeby się z nim skontaktować, a pan Borys w ciągu paru godzin załatwił fachowców, którzy mi to okno naprawili. Jeśli rekomendacją jest to, że pan Borys zawsze odbiera telefony i nie ucieka od ewentualnych pytań czy problemów swoich klientów, to szczerze mogę jego usługi polecić.

5
Krzysztof
7 lipca, 2020
{

Pana Borysa poznałem z polecenia znajomych współpraca z nim i jego ludźmi to czysta przyjemność budowę zaczęliśmy w marcu 2019 a październiku dom już stał zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Naprawdę godny polecenia

5
Dawid
7 lipca, 2020
{

Współpraca z PBI
Nasz wymarzony dom w Poklatkach k/Kleszczewa wybudowany został w 2018r. Współpraca z Panem Borysem układała się bardzo dobrze. Prace przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem, bez opóźnien i problemów. Polecamy tę firmę z czystym sumieniem!!!!!!

5
Agnieszka
7 lipca, 2020
{

Polecamy Pana Borysa i Jego firmę. Nasz dom w Lusówku powstał w 2015roku. Szybko, terminiwo, czysto i dokładnie. Bardzo dobry kontakt w trakcie budowy,a nawet po jej zakończeniu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i szczerze polecamy

5
Karol i Ania
7 lipca, 2020
{

Pan Borys budował dla nas dom w 2019 roku , gdy zaczynaliśmy współprace nie ukrywam byłem pełen obaw szybko jednak okazało się że zupełnie nie potrzebnie. Współpraca układała się wzorowo super kontakt możliwość dogadania ,nanoszenia drobnych zmian w czasie realizacji dom oraz działka posprzątane szczerze polecam ☺ Łukasz Sulęcinek

5
ŁUKASZ
7 lipca, 2020
{

Namiar dostałem od kolegi któremu Pan Borys wybudował dom.
Dom 82 m został wybudowany 6-7 miesięcy Pan Borys załatwił wszystkie formalności co bardzo usprawniło budowę. Moge polecić firmę pbi którą reprezentuje Pan Borys. Ważne cechy firmy to: staranność, pełen profesjonalizm, super kontakt, cierpliwość, uczciwość, i co najważniejsze super kontakt…. Polecam w 100 %.

5
7 lipca, 2020
{

Fantastyczna osoba doradzi podpowie wszystko profesjonalnie ? ekipy budowlane p.Borysa rewelacja bez zarzutów pomogą doradza. Nie mając pojęcia o niczym jeśli chodzi o dom działkę życie poza osiedlowym blokiem jesteśmy mega szczęśliwi że p. Borys nam pomógł w dokumentach dosłownie wszystkich zbudował dom taki jaki miał być ? bardzo dziękujemy i polecamy w 100 %

5
Basia i Piotr
8 lipca, 2020
{

Firma pana Borysa wybudowała nasz dom w 2018 roku.Kontakt jak i współpraca z panem Borysem przebiegały wzorowo.Terminowy rzetelny fachowiec .Polecam.

5
Bogumił z Gowarzewa
8 lipca, 2020
{

Rozpoczęliśmy wpółpracę z Panem Borysem na przełomie 2017/2018 roku. Pan Borys w ciągu 7-8 miesięcy wybudował dla nas 100 metrowy dom w miejscowości Poklatki. Firma PBI dopełniła wszystkich formalności związanych z budową. Pan Borys jest osobą rzeczową oraz konkretną, przez co współpraca układała się znakomicie. Niewątpliwą zaletą Pana Borysa jest to, że zawsze odbiera telefony, służy poradą oraz generalnie w jasny i klarowny sposób komunikuje się ze swoimi klientami. Jesteśmy zadowoleni z jakości wybudowanego domu i serdecznie polecamy Pana Borysa i jego firmę PBI.
Pozdrawiam

5
Marek
8 lipca, 2020
{

Budowa domu zakończona w kwietniu 2020 r. Miejsce budowy Szczytniki, pod Poznaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac i efektu końcowego. Na pomoc Pana Borysa mogliśmy liczyć przez cały czas, bardzo dobry kontakt z właścicielem, w każdej sprawie można się bezproblemowo dogadać, zawsze odpisał na każdego maila i odebrał każdy nasz telefon. Prace wykonywane były zgodnie z harmonogramem, wszystko w terminie. Doświadczenie w branży, duże zaangażowanie w powierzone im zadania oraz ich kompetencja sprawiła, że wizyty na budowie sprowadzały się jedynie do obserwacji jak dom pnie się w górę. O nic nie musieliśmy się martwić. Ponadto firma zajęła się całą papierologią związaną z budową naszego domu.
Każdemu kto zamierza się budować życzymy takiej ekipy budowlanej.

5
Justyna i Artur
8 lipca, 2020
{

Pana Borysa polecił mi kolega z pracy, któremu budował dom. Współpraca rewelacyjna, nawet sobie nie wyobrażałem, że będzie aż tak łatwo i przyjemnie wybudować dom ? Poleciłem usługi Pana Borysa innym znajomym którzy mają identyczne wspomnienia. Chyba najlepszym dowodem na jakość współpracy jest to, że nie wykorzystałem nawet dnia urlopu w trakcie budowy ? Dom 130m2, czas do stanu “deweloperskiego” 7mies ? Miejscowość Duszniki rok budowy 2015. Pozdrawiam serdecznie Pana Borysa.

5
Łukasz
8 lipca, 2020
{

Firma PBI wybudowała nasz dom w Dachowej w roku 2020. Współpraca z Panem Borysem przebiegała bez problemów. Już na etapie wyboru projektu mogliśmy liczyć na porady i dyskusję, które były bardzo pomocne. Prace przebiegały zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami. Jakość usług była bardzo dobra, a ceny niezmienne podczas przebiegu budowy. Podczas realizacji prac budowlanych byliśmy zadowoleni z komunikacji z Panem Borysem i jego współpracownikami. Uważamy, że PBI jest godne polecenia.

5
Magda i Damian
9 lipca, 2020
{

Jeśli szukacie Państwo profesjonalisty to w 100 % znaleźliście ! Kompleksowa profesjonalna i terminowa obsługa , żadnego “naciągania ” , fachowe doradztwo na każdym etapie budowy .Pan Borys budował dla mnie mój pierwszy wymarzony “mały” biały domek ( ok 100 m) w m.Daszewice 2018/2019 i z tą firmą można budować będąc nawet na innym kontynencie .Zaufanie to podstawa !!!Polecam w 100 % !!! :))

5
Ewelina
14 lipca, 2020
{

Pan Borys budował dla nas dom w 2019 roku w Ziminie (od maja do stycznia 2020), dokumentacją zajmował się już od połowy marca (bardzo sprawnie udało się załatwić wszystkie “papiery” i przyłącza). Tempo budowy było zawrotne, z czego się cieszyliśmy. Czasem zastanawiałem się czy nie za szybko, ponieważ dom jednak potrzebuje czasu. Nie obyło się zatem po budowie bez pilnego wynajmu osuszaczy kondensacyjnych wewnątrz budynku, ponieważ na ścianach jednego z pokoi zaczął pojawiać się grzyb (budowę zakończyliśmy zimą, nie mieliśmy wtedy jeszcze gazu). Po roku od zalania stropu, wciąż wychodzi z niego wilgoć. Z doświadczenia powiemy, że warto poczekać ze szczelnym zamknięciem domu.
Generalnie współpraca układała się wzorowo, super kontakt telefoniczny, mailowy jak i osobisty (nie było problemu aby Pan Borys przyjechał do nas do pracy). Na każdym etapie była możliwość dogadania, nanoszenia drobnych zmian w czasie realizacji domu. Pan Borys proponuje różne rozwiązania i można się radzić w każdej sytuacji. Nie proponuje nigdy zbędnych dodatków i inwestycji. Pojawiające się niepowodzenia, były na bieżąco wynagradzane jakimiś dodatkami (lepszy sterownik do pieca itp.). Warto podkreślić bardzo dobrej jakości tynki wewnętrzne, które można od razu malować (bez potrzeby gipsowania/prostowania itp.). Ponadto Pan Borys cechuje się dużą wyrozumiałością wobec osób, które finansują budowę domu z kredytu. Mimo dynamicznej sytuacji na rynku, ceny pozostały sztywne. Po budowie działeczka posprzątana.
Reasumując: firma godna zaufania. Następny dom również budowalibyśmy z Panem Borysem.

Pozdrawiamy

5
Adrian i Teodozja
15 lipca, 2020
{

Firma godna polecenia! Budowa przebiegła terminowo, zgodnie z harmonogramem określonym w umowie. Pan Borys zawsze był do dyspozycji, służył swoim doświadczeniem. Mogę śmiało powiedzieć, że budowa domu nie przysporzyla mi żadnych większych stresów. Teraz po oddaniu budowy i urządzeniu wnętrza cieszy…aż trudno ,,ubrać” to w słowa. Wszystkim planującym budowę szczerze polecam.
Panie Borysie jeszcze raz bardzo dziękujemy
Błażej Błaszczyk z żoną i dziećmi
Poklatki gm. Kleszczewo

5
Błażej Błaszczyk
19 lipca, 2020
{

Profesjonalne podejście do tematu realizacji zlecenia.Fachowe doradztwo i rzetelna praca,a przy tym dokładność.Szczerze polecam wszystkim tą firmę. Polecam Marek —— Przymiarki 2017

5
Marek i Natalia Szajda
19 lipca, 2020
{

Współpraca Doskonała !
Szczerze polecam, nasz dom powstał w 2009 roku, wszystko zgodnie z projektem I ustaleniami.
Pan Borys służy fachową pomocą i doradztwem , a ma wieloletnie doświadczenie Nawet po zakończeniu inwestycji można na niego liczyć!
Pełna profeska!

5
Katarzyna Kusza
19 lipca, 2020
{

Pan Borys budował mój dom w roku 2015, współpraca z nim i całą ekipą to sama przyjemność. Byłam zaskoczona, że budowa przebiegała tak szybko, sprawnie i zgodnie z terminami. Mogłam liczyć zawsze na fachową poradę, i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Firma jest uczciwa a prace na budowie są wykonywane zawsze dokładnie i starannie. Pan Borys zawsze jest do dyspozycji nawet klika lat po zakończeniu budowy można bez problemu się z nim skontaktować, nawet w celu drobnych poprawek:-) Jestem bardzo zadowolona z całości współpracy oraz z domu, jeszcze raz dziękuję i serdecznie POLECAM!!! Agata

5
Agata Dach
20 lipca, 2020
{

Polecam tych fachowców. Budowa w Lusówku 2018. Szybko, solidnie, czysto, terminowo. Dzięki pomocy i uprzejmości Pana Borysa udało się również podłączyć wszystkie media. Finansowo wyszło co do grosza zgodnie z umową. Z jakości jestem bardzo zadowolony. Dzięki rozsądnym poradom dotyczącym np. ogrzewania czy doboru stolarki udało się uniknąć szeregu błędów, które popełniłbym z braku własnej wiedzy w tym zakresie. Do mojej działki jeszcze w trakcie budowy był trudny dojazd, co wielu wykonawców mogłoby zniechęcić, dla PBI nie stanowiło natomiast problemu.

5
Krzysiek
20 lipca, 2020
{

Pana Borysa poznałem w 2014 roku. Mając w głowie opowieści ludzi, którzy budowali lub remontowali domu, podchodziłem do wzystkiego z mocnym dystansem. Pan Borys okazał się jednak człowiekiem bardzo konkretnym i terminowym. Obieranie telefonów/oddzwanianie to bardzo ważna sprawa ponieważ dzięki temu zachwuje on stały kontakt z klientem. Co bardzo mi się podobało we współpracy to przedewszystkim to, że wszystko dało się zrobić i załatwić, nic nie było problemem – nawet jakieś drobne zmiany później.
Z całego serca polecam tą firmę budowlaną, komuś kto chce spokojnie i bez problemów postawić swój dom i dlatego też już kilka osób z mojej rodziny i znajomych również skorzystało z usług pana Borysa. Co więcej, o świetnym podejście, organizacji pracy, terminowości i dotrzymywania warunków umowy przekonałem się szczególnie, kiedy ktoś z mojej rodziny korzystał z innej firmy i miał nieustającą serie problemów, przesunięć i zmian nie ujętych w umowie.
Krzysztof Borówiec 2014 rok

5
20 lipca, 2020
{

Pan Borys budował nasz dom w 2016 roku w Borówcu, Projekt Z71. Wszystko w jak najlepszym porządku. Budowa przebiegła terminowo, Panowie budowlańcy się przyłożyli elegancko, ściany i posadzki równe, wykończenia tynków, okien bardzo ładne i dokładne. Żadnego niechlujstwa. Działka z budową zawsze posprzątana i ogarnięta, sąsiedzi nie narzekali 🙂 Pan Borys super fachowiec, zawsze doradził, wyjaśnił, nie było problemu, żeby się umówić i spotkać na miejscu żeby dogadać szczegóły. Załatwił dla nas wszystkie formalności w urzędach, a my tylko przyjeżdżaliśmy patrzeć jak dom rośnie w oczach 🙂 Po prostu kompleksowa i fachowa usługa godna polecenia!

5
Michał i Anna
20 lipca, 2020
{

PBI wybudowało nam dom w 2018 roku. Przez całą budowę nie było żadnych problemów ani z inwestycją ani z kontaktem. Firma godna polecenia.

5
Przemek
20 lipca, 2020
{

Współpraca z firmą PBI przebiegła wzorowo.Nasz mały ,wymażony domek został wybudowany w 2019r. w Borówcu .Pan Borys poprowadził naszą budowe bardzo profesjonalnie. Zawsze można było liczyć na fachowa poradę.Etapy budowy domu przebiegały zgodnie z harmonogramem.Otrzymaliśmy również wsparcie pod kątem wyboru firm doprowadzajacych media do domu. Jest to firma godnia polecenia.Gdybyśmy budowali kolejny dom to napewno wybralibyśmy tą samą firme.

5
Marlena i Adam
20 lipca, 2020
{

W 2016 roku zdecydowaliśmy się na budowę domu jednorodzinnego bez żadnego doświadczenia w tej materii. Na szczęście trafiliśmy na firmę PBI i razem z nią przebrnęliśmy przez ten skomplikowany proces bez większych problemów a z tymi, które się pojawiały Pan Borys pomagał nam się uporać. Trzeba podkreślić, że cała inwestycja odbyła się bardzo sprawnie, bez zbędnych przestojów a finalnie dom został nam przekazany przed planowanym terminem zakończenia prac. Jeśli mieliśmy jakieś wątpliwości czy sugestie to na każdym etapie budowy Pan Borys był skory przyjechać na budowę i porozmawiać z nami, w większości akceptując zmiany a jeśli nie to sugerując inne rozwiązania. Również poszczególni fachowcy nie mieli problemów z uwzględnieniem naszych próśb. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania domu jak i z kontaktu z Panem Borysem!

5
Adam Kowalski
21 lipca, 2020
{

Dzięki PBI mieszkam w “Bąbelku” w Szczytnikach od 2015 roku. Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy Pana Borysa. Perfekcyjna współpraca, pełen profesjonalizm na każdym kroku. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, dobrą radę. Jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę wszystkim firmę polecić. Gdybym budowała dom jeszcze raz, na 100% wybrałabym ponownie firmę PBI.

5
Marta
21 lipca, 2020
{

Budowa domu to duże przedsięwzięcie. Często jest to największa inwestycja jaką prowadzimy w życiu i spełnienie marzeń, na które pracujemy wiele lat. Jest to coś czego nie powinno się zepsuć.
W takich sprawach jestem typem nadgorliwca (dziś myślę, że to było zbędne). Lubię mieć wszystko pod kontrolą. Dlatego każdy etap osobiście nadzorowałem, sprawdzałem, mierzyłem, weryfikowałem z projektem. Poznałem osobiście każdą ekipę, która pracowała na budowie. Każdą z nich wspominam bardzo dobrze – profesjonalni, zaangażowani, pozytywnie nastawieni do pracy i inwestora – wielu z nich pracuje dla Pana Borysa od kilkunastu lat.
Co do Pana Borysa – jest dla mnie ogromną satysfakcją widzieć, że osoby z takim zestawem pozytywnych cech, godne zaufania, z uczciwym podejściem do klienta, odnoszą w biznesie budowlanym sukcesy.
Cieszę się, że postawiłem na tego człowieka. Jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem.
Budowa została zakończona terminowo i ze znakomitym efektem w 2019 roku.

5
Paweł Majewski, Luboń Nowiny
21 lipca, 2020
{

Pan Borys wybudował nam dom na przełomie 2018-2019 r. w Szczytnikach. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie ekipy na każdym etapie budowy w pełni profesjonalne. Prace postępowały szybko i z utrzymaniem porządku na budowie. Bardzo miłe wrażenie pozostawił sam Pan Borys kiedy po kilku miesiącach od zakończenia budowy przejeżdżając koło naszej posesji zatrzymał się i zwrócił nam uwagę żebyśmy zabezpieczyli taras balkonowy przed zimom o którym zapomnieliśmy.
Polecam.

5
Joanna
23 lipca, 2020
{

Nasza dom został wybudowany przez PBI w 2018 roku w Dziećmierowie. Firma Pana Borysa jest przez nas godna polecenia. Wyróżnia się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością. Każdy etap budowy przebiegał sprawnie. Pan Borys był pomocny w każdym momencie budowy. Nie było żadnego problemu aby się z nim skontaktować. Polecamy współpracę z PBI każdemu kto chce bez problemów wybudować swój wymarzony dom.

5
Ewa i Grzegorz
24 lipca, 2020
{

Współpracę z panem Borysem rozpocząłem w 2017 roku. Kontakt dostałem od kolegi, któremu p. Borys wybudował dom. Nie musiałem załatwiać formalności w urzędach, wszystkim zajęła się firma PBI. Prace przebiegały terminowo, budowa mojego domu w Dachowej zajęła ok 7 miesięcy. W zasadzie przyjeżdżałem na budowę tylko podziwiać efekty i aby porobić pamiątkowe fotki z kolejnych etapów. Jakość wykonanych prac oceniam na 5+. Bardzo doceniałem dostępność oraz doradztwo p. Borysa w tym wielkim przedsięwzięciu. Firma godna polecenia.

5
Krzysztof
24 lipca, 2020
{

Szczerze polecam.
Pan Borys wraz ze swoimi ekipami postawił nasz dom. Szybko, sprawnie i dobrze. Stały kontakt z Panem Borysem, który jest rzutki, konkretny i pomocny, pozwolił nam z dużym spokojem obserwować proces powstawania domu i oczekiwać jego zakończenia. Wszystko odbyło się zgodnie z harmonogramem i umową podpisaną przed rozpoczęciem inwestycji.
Zaangażowanie pani architekt współpracującej z Panem Borysem pozwoliło na przearanżowanie wnętrza i stało się ono przez to jeszcze bardziej funkcjonalne. Pozostawienie posprzątanego miejsca budowy pozwoliło nam szybko wybudować ogrodzenie i założyć ogród zanim dom został wykończony do stanu pod klucz.
Poleciłem także Pana Borysa kolegom. Mam też nadzieję, że Pan Borys będzie miał możliwość wybudować dom dla mojej córki. Wynika to z moich osobistych doświadczeń, które zostały dodatkowo wzmocnione zdaniem niezaangażowanego w budowę emocjonalnie i fizycznie “obcego” budowlańca, który bezinteresownie ocenił budowę na bardzo dobrą.
Wahającym się – polecam!

5
Grzegorz D(o wiadomości redakcji)
25 lipca, 2020
{

Budowę domu rozpoczęliśmy pod koniec 2011 roku, a już po dziesięciu miesiącach od rozpoczęcia wykopów pod fundamenty wprowadzaliśmy się do wykończonego już domu. Współpracę z Panem Borysem wspominam bardzo dobrze. Na każdym etapie otwarty był na nasze sugestie i prośby, czasem wykraczające poza standardowe warunki umowy. Już po zakończeniu budowy i oddaniu domu do użytku, okazało się że konieczne jest przeprowadzenie kilku poprawek. Jednakże wynikały one ze specyfiki projektu domu, nie zaś z wykonania. Wszystkie zostały przez Pana Borysa usunięte szybko, sprawnie i bez żadnych problemów.
Gdybym miał ponownie wybierać firmę do budowy kolejnego domu, to bez wahania oddałbym się ponownie w ręce Pana Borysa.

5
Waldemar
25 lipca, 2020
{

Budowa rozpoczęta w połowie 2016 a zakończona na początku 2017 roku.
Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę widząc wiele pięknych domów wybudowanych w naszych okolicach przez firmę PBI.
Pan Borys świetnie doradzał w wyborze odpowiedniego projektu, załatwił wszystkie dokumenty jakie były potrzebne przy budowie. Wszystkie prace budowlane przebiegały bardzo sprawnie i solidnie. Aktualnie mieszkamy już rok w pięknym domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego solidności wykonania jak i funkcjonalności. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Borysem.

Pozdrawiamy
Krzysztof Wiercioch

5
Krzysztof Wiercioch
26 lipca, 2020
{

Na firmę Pana Borysa dostałam namiar od koleżanki. Nasz wspaniały domek powstał 2015 / 2016 r. w Dachowej .Budowa przebiegała bardzo sprawnie , starannie i terminowo .Na Pana Borysa można bylo liczyć pod każdym względem fachowiec na 100% odpowiadał na kazde pytanie , doradzał pomagał w formalnościach bylo to bardzo dla nas pomocne . Co najważniejsze do dziś można dzwonić i zawsze odbiera telefon lub oddzwania co jest naprawdę dużą zaletą
Firma Pana Borysa jest godna polecenia pełen profesjonalizm.

Dziękujemy
Małgorzata i Krzysztof

5
Szymczak Małgorzata
30 lipca, 2020
{

Firmę p.Borysa polecił nam kolega.Budowa rozpoczęta w czerwcu 2018r w Kostrzynie.Współpraca przebiegała bardzo dobrze,kontakt z p.Borysem super,szeryf jak i pracownicy to prawdziwi profesjonaliści.Szybko,czysto,solidnie brawo WY.Firmę p.Borysa polecamy w 100%.

5
Przemek i Sylwia
30 lipca, 2020
{

Firma PBI budowała mój dom w 2016r, współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Pan Borys doradził wybranie projektu, załatwił wszystkie formalności w urzędach dot. wydania decyzji o warunkach zabudowy oraz uzyskał w moim imieniu pozwolenie na budowę. Sama budowa domu równie szybka i sprawna.

Polecam Oskar – Kamionki

5
Oskar
31 lipca, 2020
{

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę PBI. Budowa przebiegła bezproblemowo, poczynając od profesjonalnego doradztwa po fachowe zakończenie budowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Pozdrowienia z Poklatek 🙂

5
Marlena
1 sierpnia, 2020
{

Bardzo serdecznie polecam firmę Pana Borysa. Super kontakt, fachowe doradztwo i terminowość to cechy ją określające.
Polecam!!!

5
Daria Wąsik
3 sierpnia, 2020
{

Firma godna polecania.Ekipy znające się na rzeczy fachowe i terminowe.Pan Borys też zawsze pomocny i służący radą
Gorąco polecam
Krzysztof

Szczytniki sierpień 2020

5
Krzysztof Nowacki
5 sierpnia, 2020
{

Pan Borys budował nasz dom w 2013r. Do dzisiaj nie korzystałem z usług bardziej kompetentnej i chętnej do doradzenia osoby wśród całej branży budowlanej. Budowaliśmy na trudnym, podmokłym gruncie – nie stanowiło to żadnego problemu. Pan Borys doradził, pomógł i wszystko wyszło bosko. Dodatkowo zgodnie z umową(co wówczas było dla mnie nie do pomyślenia) – powiedział że dom stanie w 6m-cy – i faktycznie po dokładnie tym okresie wprowadziliśmy się. Po zakończeniu robót powiedziałem panu Borysowi że jak tylko będę mógł będę go polecał ponieważ ciężko o słownych i bdb specjalistów. Do dzisiaj to robię i każdy kto tylko wspomni o budowie od razu ode mnie słyszy że mam firmę godną polecenia. Nawiasem mówiąc w trakcie mieszkania w wybudowanym domu kilkukrotnie potrzebowałem porady lub wsparcia w kwestiach remontowo-budowlanych – pan Borys nigdy nie odmówił pomocy i jak zawsze doradził najlepsze rozwiązanie.

5
Jacek, Komorniki
7 sierpnia, 2020
{

Poszukując firmy, która rzetelnie i w możliwie krótkim terminie wybuduje nasz nowy dom, trafiliśmy na Firmę Pana Borysa. Po wstępnej rozmowie zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy. Pan Borys wraz z ekipą budowlaną „pierwszą łopatę” wkopał na początku czerwca 2014 roku., a pół roku później, po wykończeniu, mogliśmy zamieszkać w nowym, pięknym domu w Wirach.
Współpraca z Panem Borysem i każdą z ekip budowlanych przebiegała bardzo sprawnie. Ekipy bardzo przestrzegały harmonogramu pracy, a Pan Borys na bieżąco, w miarę swoich możliwości, nadzorował powstający dom. Pana Borysa i Jego Firmę cechuje rzetelność, uczciwość, profesjonalizm, bardzo dobra organizacja pracy i współpraca na każdym etapie. Bardzo cenne na każdym etapie było zaangażowanie oraz doświadczenie Pana Borysa, który zawsze służył swoją pomocą. Od wybudowania domu mija już 6 lat i każdemu polecam tak dobrych i uczciwych Fachowców.

5
Franciszek i Alicja
14 sierpnia, 2020
{

Współpracę z Panem Borysem rozpoczęliśmy w 2015 roku. Otrzymaliśmy pełne wsparcie I pomoc od projektu po zakończenie budowy. Budowa przebiegła sprawnie i terminowo. Każdemu polecamy firmę. Jak budować to tym z Panem Borysem.

5
Kamila i Jakub
23 sierpnia, 2020
{

Firmę PBI polecił nam nasz obecny sąsiad, któremu dom również wybudowała firma pana Borysa.
Spotkaliśmy się z fachowym podejściem na każdym etapie realizacji naszego projektu.
Obdarzyliśmy pana Borysa pełnym zaufaniem przez co nie musieliśmy się martwić zbyt wieloma sprawami i nie zawiedliśmy się.
Na szczególne uznanie zasługuje komunikacja – telefon czy email nie pozostawały za długo bez odpowiedzi.
Już kilku znajomym poleciliśmy usługi firmy PBI i zamierzamy robić to dalej 🙂

5
Tomasz i Iwona Michalak
15 września, 2020
{

Budowa naszego domu przebiegła bardzo szybko i sprawnie,bez najmniejszego zgrzytu.
Bardzo dobry kontakt,oraz pomoc na każdym etapie budowy. Firmę PBI mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

Z pozdrowieniami zadowoleni klienci Ewa i Robert z Dachowej.

5
Robert Kapela
19 października, 2020
{

Nie ma co się rozpisywać na temat fachowości, czy profesjonalizmu firmy PBI. Właśnie zakończyliśmy budowe naszego domu i aż nam przykro, że współpraca z Panem Borysem się zakończyła. Jeżeli marzysz o własnym domu, firma PBI spełni te marzenia w 100%!

5
Damian
19 października, 2020
{

Nasz dom powstał w 2016 roku dzięki Panu Borysowi. Prowadził cały proces od wyboru projektu do złożenia dokumentów o zakończeniu budowy. Współpraca przebiegała wzorowo. Bardzo rzetelna i sumienna firma.

Polecamy Natalia i Mariusz, Kamionki

5
Natalia Ickiewicz
21 października, 2020
{

Gorąco polecamy Firmę PBI. Pan Borys pomógł z załatwieniem wszystkich formalności i wybudował nam piękny dom. Wszystko przebiegało bardzo rzetelnie i zgodnie z umową. Polecam jeśli szukają Państwo pewnej i uczciwej Firmy.

Joanna i Kamil
Kamionki 2020
Kamil Kubiak

5
Kamionki 2020 Kamil Kubiak
22 listopada, 2020
{

Gorąco polecam pana Borysa i jego ludzi. Dom w Siekierkach Wielkich postawiony w ekspresowym tempie i solidnie (to nie pierwszy dom w rodzinie stawiany przez ekipe pana Borysa). Załatwianie wszystkich formalności potrzebnych do budowy przez pana Borysa to prawdziwy luksus. Podsumowując wszystkim będę polecał pana Borysa i jego ekipę.

5
Mateusz i Natalia
29 listopada, 2020
{

Pan Borys budował dla nas 93m dom w Poklatkach na przełomie 2018/19 roku, uwinął się w 10 miesięcy. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, terminowo i sprawnie. Byliśmy pełni obaw przed taką inwestycją jednak mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i pomoc.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i w STU PROCENTACH polecamy firmę Pana Borysa!!!
Kasia i Łukasz

5
Łukasz Gorszkowiak
21 grudnia, 2020
{

Współpraca z Panem Borysem to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Na firmę PBI trafiliśmy przypadkiem w internecie, szukając jakiegoś małego i taniego domku. Wybór padł na projekt z262 i nie mogliśmy wybrać lepiej tak w doborze projektu jak i ekipy która miała nam go postawić. Od samego początku mogliśmy liczyć na klarowne wyjaśnienie co i jak będzie powstawać jak i na przejrzystą umowę. Praktycznie wszystkie formalności zostały za nas załatwione i mimo dość niesprzyjającego czasu jakim był rok 2020 dom udało się dokończyć w około 6 miesięcy. Dom oddany czyściutki, gotowy do wykończenia, żadnych niespodzianek z elektryką czy innymi instalacjami, wszystko według zapewnień i planu. Polecamy z całego serca i bardzo dziękujemy!

5
Magda i Bartek
26 maja, 2021