PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
powiat średzki

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow już od ponad 15 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz budowaniu domów. Obecnie zrealizowaliśmy ponad trzysta realizacji, budując dla naszych klientów nowoczesne, ergonomiczne i ekonomiczne domy.

Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, wliczając w to także powiat średzki. Sprawdź, w których miejscowościach zrealizowaliśmy już zlecenia.

WYBUDUJ DOM Z PBI. ZOBACZ, JAK WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTAMI 

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Współpracę rozpoczynamy od umówienia się z klientem na spotkanie w domu pokazowym. W trakcie jego trwania pokazujemy, jak może wyglądać Twój przyszły dom. To również etap, w którym opowiadamy, jakie zmiany możemy wprowadzić w projekcie.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Gdy wszystkie poprawki w projekcie zostaną uwzględnione, wtedy przygotowujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Możesz także liczyć na naszą pomoc i doradztwo w kwestiach związanych z uzyskaniem kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

W kolejnym etapie podpisujemy umowę z klientem. Od tego momentu nie musisz obawiać się formalności związanych z budową czy przebiegu samego procesu.

FORMALNOŚCI

Kolejną kwestią, w której oferujemy swoją pomoc, są formalności urzędowe.

BUDOWA DOMU

Na tym etapie rozpoczynamy budowę domu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy realizacja projektu idzie nam szybko i sprawnie.

ODBIÓR KLUCZY

To najprzyjemniejszy etap współpracy, w którym przekazujemy klucze do Twojego nowego domu.

SPRAWDŹ, GDZIE DOKŁADNIE DZIAŁAMY W POWIECIE ŚREDZKIM?

Działamy w różnych miejscowościach znajdujących się na terenie powiatu średzkiego. Głównie realizujemy projekty w takich miejscach jak:

Środa Wielkopolska, Zaniemyśl, Sulęcinek, Dominowo, Rusibórz.

Na południowy wschód od Poznania, w środkowej części województwa wielkopolskiego znajduje się powiat średzki. Tworzy go pięć gmin: Dominowo, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl, Krzykosy oraz gmina Środa Wielkopolska, a miasto Środa Wlkp. jest siedzibą władz powiatu.

Powiat średzki ma charakter rolniczo-przemysłowy. Gospodarka powiatu, jego doskonała lokalizacja, rozbudowana infrastruktura i rozwinięta sieć dróg kolejowych sprawiają, że warto zamieszkać w tym powiecie.