PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
ŚRODA WLKP.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow istnieje już na rynku od 15 lat. Od tego czasu oferujemy naszym klientom usługi z zakresu budowy domów. Wybudowane przez nas domy łączą 3 najważniejsze cechy – nowoczesność, ekonomiczność oraz ergonomiczność.

Już teraz możesz zobaczyć, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę w domu pokazowym. Więcej informacji o tym, jak działamy, znajdziesz poniżej.

Chcesz zobaczyć, jaki dom możemy wybudować? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na zwiedzanie domu pokazowego.

JAK WYGLĄDA BUDOWA DOMU Z PBI ?

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Dom pokazowy to zbudowany przez naszą firmę budynek jednorodzinny, który powstał z myślą o klientach. W ten sposób mogą oni na żywo zobaczyć istniejący budynek oraz przekonać się, czy taki układ pomieszczeń im odpowiada. Podczas spotkania nie tylko prezentujemy dom, ale także omawiamy możliwości i zmiany, jakie można wprowadzić, dzięki czemu jesteśmy dopasować projekt do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Gdy już ustalimy wszelkie zmiany, szykujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Na tym etapie pomagamy w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Kolejny krok to podpisanie umowy. Od tej chwili nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami.

FORMALNOŚCI

W PBI zajmujemy się także formalnościami urzędowymi, m.in. bierzemy na siebie przygotowanie dokumentów, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Po załatwieniu wszelkich formalności zaczynamy budowę. Wiedza i doświadczenie, które uzyskaliśmy przez te 15 lat, pozwalają nam szybko oraz sprawnie wybudować Twój wymarzony dom.

ODBIÓR KLUCZY

To najprzyjemniejszy etap współpracy – w tym kroku przekażemy Ci klucze do domu.

GDZIE JESZCZE DZIAŁAMY

Środa Wielkopolska to jedno z wielu miast, na którego terenie możemy wybudować Twój dom. Świadczymy usługi nie tylko w powiecie średzkim, ale również w powiecie poznańskim, kościańskim bądź wrzesińskim.
Zajmujemy się budową domów w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, CzempińŚrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Środa Wielkopolska to siedziba gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. To bardzo atrakcyjne miasto zarówno pod względem lokalizacyjnym (położone jest około 40 kilometrów na południowy wschód od Poznania), jak i turystycznym, włączając w to również zbytki. Miasto oferuje wiele ciekawych miejsc, nie bez przyczyny Środę Wielkopolską uznaje się na historyczno-geograficzną stolicę regionu Ziemii Średzkiej.

Co przemawia za zamieszkaniem w Środzie Wlkp.? Dużym atutem jest infrastruktura drogowa. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 11 (łączy ona środkowe wybrzeże Morza Bałtyckiego ze Śląskiem) oraz droga wojewódzka nr 432. Niedaleko też jest autostrada A2. Także ilość terenów zielonych przemawia za budową domu w tej gminie. Lasy oraz zadrzewienia zajmują około 7% powierzchni tej gminy.