PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
powiat poznański

Szukasz sprawdzonej firmy budowlanej, która od lat działa w branży? Chcesz bez niepotrzebnych nerwów i stresów wybudować dom w powiecie poznańskim? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow działa m.in. w Komornikach, Mosinie czy Stęszewie.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z PBI?

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Każdą współpracę rozpoczynamy od oprowadzenia klienta po domu pokazowym. W ten sposób możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twój przyszły dom. To etap, w którym także opisujemy Ci możliwe do wprowadzenia w projekcie zmiany.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Po uwzględnieniu wszystkich poprawek w projekcie przygotowujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Będąc klientem PBI, możesz liczyć na naszą pomoc w kwestii uzyskania kredytu na korzystnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Na tym etapie podpisujemy umowę z klientem. Od teraz nie musisz martwić się ani budową, ani formalnościami związanymi z tym przedsięwzięciem.

FORMALNOŚCI

Formalności urzędowe to jedna z wielu kwestii, w której możesz liczyć na naszą pomoc.

BUDOWA DOMU

Teraz bierzemy się za budowę domu – zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam wybudować dom szybko i sprawnie.

ODBIÓR KLUCZY

W ostatnim etapie przekażemy klucze do Twojego nowego domu.

GDZIE KONKRETNIE DZIAŁAMY W POWIECIE POZNAŃSKIM?

Nasza firma działa w różnych powiatach na terenie województwa wielkopolskiego.

W przypadku powiatu poznańskiego mogą się do nas zgłosić klienci, którzy chcą wybudować dom w takich miejscowościach jak:

Komorniki, MosinaStęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Gądki, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Powiat poznański tworzy 17 gmin, które otaczają Poznań pierścieniem o szerokości około 25 kilometrów, czyniąc go tym samym największym powiatem w województwie wielkopolskim. Te gminy to: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne.

Powierzchnia powiatu wynosi 1899,61 km², a zamieszkuje ją ponad 377 tysięcy mieszkańców. Na terenie powiatu można znaleźć rozmaite zabytki architektury, w tym kościoły, pałace lub dwory. Miłośnicy turystyki pieszej mogą skorzystać z licznych szlaków, które znajdują się na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, Puszczy Zielone czy na obrzeżach Poznania.