PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Luboń

Szukasz firmy budowlanej, która wybuduje Ci dom szybko i profesjonalnie? Chcesz uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu związanego z budową? Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow będzie doskonałym wyborem – mamy na koncie ponad 300 zrealizowanych projektów oraz 15 lat doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak przygotować projekt dostosowany do wymagań i oczekiwań klienta oraz sprawnie wybudować dom.

BUDOWA DOMU – POZNAJ ETAPY WSPÓŁPRACY Z PBI

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Współpracę z przyszłym klientem rozpoczynamy od spotkania. To Twoja szansa na zobaczenie domu pokazowego, czyli jednorodzinnego budynku zbudowanego przez naszą firmę. Zwiedzając go, możesz na żywo zobaczyć, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Oczywiście, istnieje możliwość wprowadzenia poprawek do projektu – już na tym etapie wstępnie omawiamy Twoją wizję i podpowiemy, jak ją dopasować do Twoich oczekiwań oraz potrzeb.

Możesz zwiedzić dwa domy pokazowe – jeden o powierzchni 75 m², a drugi o powierzchni 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Kiedy szczegóły projektu zostaną ustalone, przygotowujemy wycenę.

FINANSOWANIE

Na tym etapie pomożemy Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

W momencie, w którym podpiszesz umowę, nie musisz już martwić się formalnościami.

FORMALNOŚCI

Na pomoc PBI możesz również liczyć przy załatwianiu wszelkich formalności urzędowych – między innymi tych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Po załatwieniu niezbędnych formalności ruszamy z budową domu. Doświadczenie i wiedza, które mamy, sprawiają, że budowa przebiega szybko oraz profesjonalnie.

ODBIÓR KLUCZY

Ostatni etap współpracy. Po wybudowaniu domu i przygotowaniu go do odbioru przekażemy Ci klucze.

GDZIE JESZCZE DZIAŁAMY? SPRAWDŹ LISTĘ LOKALIZACJI

PBI działa nie tylko w Luboniu, ale również w innych miastach na terenie województwa wielkopolskiego. Poniżej lista lokalizacji, w których świadczymy usługi budowlane.

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa WielkopolskaStęszew, Śrem, Puszczykowo, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Luboń to miasto o wielu możliwościach. Sporym atutem tego miasta jest bliskość do stolicy Wielkopolski – odległość między centrum Lubonia a centrum Poznania to zaledwie 9 km. Ponadto miasto ma bardzo dobrą infrastrukturę drogową, dojazd do pracy lub szkoły nie przysporzy Ci oraz Twoim bliskim żadnego problemu – infrastruktura drogowa oraz komunikacja miejska są doskonale zorganizowane.

Miasto od południa graniczy z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Miłośnicy aktywnego wypoczynku i natury na pewno też docenią ścieżkę rowerową wiodącą wzdłuż starorzecza Warty.