PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Kleszczewo

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow od piętnastu lat świadczy usługi z zakresu budowy domów dla mieszkańców województwa wielkopolskiego. Działamy w różnych powiatach, m.in. poznańskim, średzkim oraz kościańskim. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w budownictwie – mamy na koncie zrealizowanych już ponad trzysta projektów.

Jeśli szukasz profesjonalnej i pewnej firmy budowlanej, sprawdź naszą ofertę.

JAK BUDUJEMY?
POZNAJ 7 ETAPÓW WSPÓŁPRACY

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH WYMAGAŃ

Współpracę z klientem zaczynamy od spotkania, w którego trakcie oprowadzamy go po domu pokazowym. Dzięki temu zobaczysz, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Dowiesz się także, jakie zmiany możemy wprowadzić.

Dom pokazowy dostępny jest w dwóch wariantach – 75 m² oraz 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

To etap, w którym przygotowujemy projekt (uwzględniając też poprawki) oraz szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Jako nasz klient możesz liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Po ustaleniu warunków współpracy podpisujemy umowę z klientem. Od tego czasu nie musisz martwić się budową oraz związanymi z tym przedsięwzięciem formalnościami.

FORMALNOŚCI URZĘDOWE

Pomagamy w załatwieniu formalności urzędowych, także w takich sprawach jak uzyskanie pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Na tym etapie bierzemy się za budowę domu – doświadczenie i wiedza pozwalają nam wybudować dom szybko i sprawnie.

PRZEKAZANIE KLUCZY

Teraz ma miejsce najprzyjemniejsza część współpracy, czyli przekazywanie kluczy.

Sprawdź gdzie jeszcze działamy?

Kleszczewo jest jedną z wielu lokalizacji, w której działamy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą wybudować działki w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Kleszczewo to gmina zaliczana do aglomeracji poznańskiej, która położona jest na granicy ze stolicą regionu. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że gmina uważana jest za jedne z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania. Niewielka odległość od Poznania stwarza spore możliwości dla mieszkańców gminy – zarówno pod względem pracy, edukacji, oferty kulturalnej, jak i połączeń komunikacyjnych.