PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Pobiedziska

Ponad 15 lat na rynku i więcej niż 300 projektów zrealizowanych na działkach klientów – jak widać mamy spore doświadczenie w branży. Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow działa na terenie województwa wielkopolskiego, w głównej mierze budujemy domy w powiecie poznańskim, kościańskim i średzkim.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą? Gdzie jeszcze działamy? Poniżej znajdziesz więcej informacji.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z PBI?

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Współpracę zaczynamy od spotkania, w którego trakcie zwiedzisz dom pokazowy. Oglądając ten budynek jednorodzinny, przekonasz się, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Na tym etapie opisujemy także możliwe do wprowadzenia zmiany.

Do zwiedzenia dostępne są dwa domy pokazowe – jeden o powierzchni 75 m², a drugi o powierzchni 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Po ustaleniu wszelkich szczegółów przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Na tym etapie możemy Ci pomóc w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Następnie ma miejsce podpisanie umowy. Od teraz możesz liczyć na naszą pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności.

FORMALNOŚCI

Możemy w Twoim imieniu zająć się wieloma formalnościami. Między innymi złożymy do urzędu adaptację projektu domu, która jest konieczna do uzyskania pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

To etap, w którym budujemy Twój przyszły dom. Każdy projekt realizujemy szybko i profesjonalnie.

ODBIÓR KLUCZY

Teraz dom jest gotowy do zamieszkania. Pozostała nam tylko najprzyjemniejsza część współpracy, czyli przekazanie kluczy do Twojego nowego domu.

BUDUJEMY NIE TYLKO W POBIEDZISKACH

Pobiedziska to niejedyne miasto, na którego terenie działamy. Budujemy domy także w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa WielkopolskaStęszew, Śrem, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Pobiedziska, które położone są między Poznaniem i Gnieznem, uznawane są za jedne z najatrakcyjniejszych miejsc w Metropolii. Duży wpływ na to mają walory przyrodnicze, którymi może pochwalić się ta gmina. Na terenie gminy można znaleźć aż dwa parki krajobrazowe: Zielonka i Promno oraz liczne jeziora, takie jak jezioro Stęszewskie, Kowalskie lub Brzostek.

Gmina Pobiedziska cały czas dynamicznie się rozwija, na jej terenie powstają różne inwestycje. Między innymi dzięki temu tak wiele osób decyduje się na budowę domu w tej gminie.