PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów Puszczykowo

Chcesz bez stresu wybudować dom? Szukasz pewnej i profesjonalnej firmy budowlanej? Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow będzie doskonałym wyborem. Budujemy domy jednorodzinne na działkach klientów już od ponad 15 lat, a na koncie mamy zrealizowanych powyżej 300 projektów. Więcej o tym, jak działamy, przeczytasz w dalszej części tekstu.

BUDOWA DOMU
ETAPY WSPÓŁPRACY.

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Początkiem każdej współpracy jest spotkanie, w którego trakcie zobaczysz dom pokazowy. To budynek jednorodzinny zbudowany przez naszą firmę. Zwiedzając go, przekonasz się, jak może wyglądać Twój przyszły dom. Pamiętaj, że istnieje możliwość wprowadzenia poprawek do projektu – dzięki temu projekt będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz wyczekiwań.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Po ustaleniu wszelkich szczegółów dotyczących projektu przygotujemy wycenę.

FINANSOWANIE

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Kolejny etap to podpisanie umowy. Od tego momentu nie musisz już martwić się formalnościami.

FORMALNOŚCI

Możesz na nas także liczyć przy załatwianiu wszelkich formalności urzędowych. Między innymi pomagamy w złożeniu papierów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Kiedy wszystkie niezbędne formalności zostaną załatwione, rozpoczynamy następny etap, czyli budowę domu. Dzięki sporej wiedzy i doświadczeniu (działamy na rynku od ponad 15 lat) budowa przebiega szybko i sprawnie.

ODBIÓR KLUCZY

To ostatni etap współpracy. Kiedy dom będzie już gotowy, przekażemy Ci do niego klucze, abyś mógł się wprowadzić.

GDZIE JESZCZE BUDUJEMY? SPRAWDŹ POZOSTAŁE LOKALIZACJE

Nasza firma budowlana działa w różnych lokalizacjach na terenie województwa wielkopolskiego. Oprócz Puszczykowa świadczymy usługi na terenie takich miejscowości jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, StęszewLuboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Położone nad Wartą i w otoczeniu lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego Puszczykowo uznawane jest za najbardziej zielone miasto w Metropolii Poznań. Właśnie to usytuowanie jest jednym z największych walorów miasta, czyniąc je idealnym miejscem dla osób kochających naturę oraz szukających spokoju i ciszy. Połowę powierzchni tego miasta zajmują lasy, a znaczna część z nich znajduje się na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Ogromnym atutem Puszczykowa jest niewielka odległość od Poznania – te dwa miasta dzieli zaledwie ok. 20 km.