PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów Kórnik

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się już od 15 lat. W tym czasie wybudowaliśmy ponad dwieście domów, a wiedza oraz doświadczenie, jakie uzyskaliśmy w trakcie realizacji projektów, przyczyniły się do powstania domu pokazowego – budynku, dzięki któremu nasi klienci mogą na żywo zobaczyć, jak może wyglądać ich przyszły dom.

JAK PRACUJEMY?
7 ETAPÓW WSPÓŁPRACY.

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DO TWOICH WYMAGAŃ.

Współpracę zaczynamy od wizyty w domu pokazowym – oglądając istniejący już budynek, możesz poznać jego układ. Spotkanie jest nie tylko szansą na zobaczenie proponowanych przez nas rozwiązań, ale też pozwala omówić ewentualne zmiany.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Następnie przygotowujemy dla Ciebie szczegółową wycenę, w której zostaną już uwzględnione poprawki umieszczone w projekcie.

FINANSOWANIE

Na tym etapie pomożemy Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Po ustaleniu warunków współpracy przychodzi czas na podpisanie umowy. Jako nasz klient nie musisz obawiać się formalności związanych z budową oraz nadal możesz liczyć na fachowe wsparcie.

FORMALNOŚCI URZĘDOWE

Zanim zacznie się budowa domu, należy m.in. pozyskać pozwolenie na jej wykonanie. W PBI pomożemy Ci uporać się z wszelkimi urzędowymi formalnościami.

BUDOWA DOMU

Potem zaczynamy budowę domu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu ten etap realizowany jest profesjonalnie i szybko.

ODBIÓR KLUCZY

Dom już jest gotowy, pozostaje nam więc tylko przekazać Ci klucze.

W JAKICH MIASTACH JESZCZE DZIAŁAMY?

Kórnik to jedno z miast z powiatu poznańskiego, na którego terenie możemy wybudować dom. Z naszych usług mogą też skorzystać klienci, którzy chcą zamieszkać na terenie takich miast jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Kórnik to niewielkie, ale przy tym niezwykle urocze miasto, które położone jest w samym sercu Wielkopolski. Ze względu na swoje walory turystyczne – miasto kojarzy się przede wszystkim z Zamkiem oraz Arboretum – jest chętnie odwiedzane przez turystów. Co jednak sprawia, że Kórnik jest dobrym wyborem jako miejsce zamieszkania?

W ostatnich latach została zmodernizowana droga krajowa nr 11, przekształcenie jej w ekspresową trasę znacznie poprawiły system komunikacji w gminie. Zmiany te wpłynęły też na rozwój gospodarczy gminy, stała się ona atrakcyjniejsza dla inwestorów.