PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów Stęszew

Jeśli chcesz wybudować dom bez niepotrzebnych nerwów, z pewnością, że nad całym projektem będzie czuwała profesjonalna firma budowlana, to doskonale trafiłeś. Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow od ponad 15 lat zajmuje się budową domów na działkach klientów. Aktualnie na koncie mamy zrealizowanych powyżej 300 projektów, a każdy z nich został stworzony zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klientów.

ETAPY WSPÓŁPRACY.

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Pierwszym etapem współpracy jest zwiedzanie domu pokazowego. Oglądając istniejący już budynek, przekonasz się samemu, jak może wyglądać Twój przyszły dom. W trakcie spotkania omawiamy dostępne zmiany oraz wstępnie ustalamy, jak Twoim zdaniem powinien prezentować się projekt domu. Możesz zobaczyć dom pokazowy w jednym z dwóch wariantów – o powierzchni 75 m² lub powierzchni 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Po ustaleniu szczegółów przygotowujemy projekt, uwzględniając także poprawki. Następnie sporządzamy dokładną wycenę.

FINANSOWANIE

Będąc naszym klientem, możesz liczyć również na pomoc w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Kiedy warunki umowy zostaną już ustalone, przychodzi czas na podpisanie umowy. Od tego momentu przejmujemy na siebie formalności związane z budową domu.

FORMALNOŚCI

W PBI pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności urzędowe, w tym pozwolenie na budowę.

BUDOWA DOMU

To etap, w którym zaczynamy budowę domu – wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że budowa idzie szybko i spra

ODBIÓR KLUCZY

To zdecydowanie najprzyjemniejsza część współpracy – przekazujemy w niej klucze do nowo wybudowanego domu.

SPRAWDŹ, GDZIE JESZCZE WYBUDUJESZ DOM Z PBI

Budujemy domy nie tylko w Stęszewie, ale też realizujemy projekty w innych miejscowościach, wśród których wymienić można:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Kostrzyn, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Stęszew to gmina, która ma wiele atutów. Największe z nich to: położenie geograficzne (gmina znajduje się zaledwie ok. 24 km od Poznania), doskonale rozwinięta komunikacja miejska, czy infrastruktura drogowa (droga ekspresowa S5, niedaleko jest też autostrada). Jednak Stęszew to miejsce, które nie tylko oferuje spore możliwości inwestycyjne. Jest również atrakcyjna dla mieszkańców. Gmina zachwyca terenami zielonymi – lasami wliczającymi się do Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz 9 jeziorami, które znajdują się na jej terenie.