PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Kostrzyn
Wielkopolski

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowaniu domów, mamy w tym ponad 15-letnie doświadczenie. Zrealizowaliśmy już ponad trzysta realizacji, a każdy wybudowany przez nas dom jest nowoczesny, ekonomiczny i ergonomiczny.

Chcesz zobaczyć, jak może prezentować się Twój przyszły dom? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę w domu pokazowym.

WYBUDUJ DOM Z PBI.
Sprawdź, jak działamy

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Dom pokazowy jest budynkiem jednorodzinnym zbudowanym przez naszą firmę. Oglądając istniejący już budynek, przekonasz się, jak może wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie. Pamiętaj, że istnieje możliwość wprowadzania poprawek do projektu, dzięki czemu będzie on dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Kiedy wstępnie projekt zostanie już ustalony, przygotowujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Kolejnym etapem współpracy jest podpisanie umowy. Od tej chwili nie musisz martwić się formalnościami.

FORMALNOŚCI

Bierzemy na siebie również formalności urzędowe, do których zalicza się m.in. uzyskanie pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Gdy potrzebne dokumenty oraz pozwolenia zostaną już zebrane, rozpoczynamy budowę. Wiedza i doświadczenie, które uzbieraliśmy przez te 15 lat, pozwala nam szybko i sprawnie wybudować Twój przyszły dom.

ODBIÓR KLUCZY

To najprzyjemniejszy etap współpracy, który polega na przekazaniu kluczy do Twojego nowego domu.

Gdzie jeszcze, oprócz Kostrzyna, budujemy domy?

Kostrzyn Wielkopolski to jedna z wielu lokalizacji, w której działamy. Z naszych usług mogą także skorzystać osoby, które planują wybudować dom w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Kostrzyn to siedziba gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Jednym z największych atutów tego miasta jest jego lokalizacja – znajduje się ono blisko Poznania (21 km), Gniezna (32 km), Wrześni (27 km) oraz Środy Wielkopolskiej (20 km).

Czym Kostrzyn przyciąga mieszkańców? Oprócz bardzo dobrego położenia, które otwiera możliwości pracy w stolicy Wielkopolski oraz innych dużych miastach, Kostrzyn ma dobrą infrastrukturę drogową. Przebiega tutaj droga ekspresowa S5 oraz droga krajowa nr 92. Przez gminę przechodzi również odcinek Szlaku Piastowskiego z Giecza.