PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Mosina

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się już od 15 lat. Na koncie mamy zrealizowanych ponad dwieście projektów na działkach naszych klientów. Jeśli szukasz firmy budowlanej, która profesjonalnie i w krótkim czasie wybuduje Twój dom, doskonale trafiłeś.

ETAPY BUDOWY W PBI.

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Współpracę zaczynamy od oprowadzenia klienta po domu pokazowym. Oglądając istniejący już budynek, możesz zobaczyć jego układ. W trakcie tego spotkania omawiamy też ewentualne zmiany.

Dom dostępny jest w dwóch wariantach – 75 m² oraz 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Na tym etapie przygotowujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Kiedy warunki współpracy zostaną ustalone, podpisujemy umowę. Od tego czasu – jako nasz klient – nie musisz się martwić budową oraz wszelkimi formalnościami.

FORMALNOŚCI URZĘDOWE

Załatwiamy także formalności urzędowe, wliczając w to pozwolenie na budowę. W tym celu składamy do urzędu adaptację projektu domu.

BUDOWA DOMU

Teraz zajmujemy się budową domu – nasza wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że projekt jest realizowany szybko i solidnie.

ODBIÓR KLUCZY

Dom już jest gotowy, więc możemy przekazać Ci klucze, abyś mógł się do niego wprowadzić.

ZOBACZ, GDZIE JESZCZE ŚWIADCZYMY USŁUGI

Mosina to jedna z wielu lokalizacji, w której możemy wybudować dom. Oprócz tego miasta działamy także w takich miejscowościach jak:

Szczytniki, KomornikiCzempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Gminę Mosina na tle innych gmin znajdujących się w powiecie poznańskim wyróżnia wyjątkowa lokalizacja – jako jedyna gmina jest położona po obu stronach Warty. Ten region jest niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym oraz przyrodniczym, tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz Rogalińskiego Parku Krajobrazowego są chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców, jak i turystów.

Dlaczego Mosina jest tak chętnie wybierana jako miejsce do zamieszkania? Walory turystyczno-rekreacyjne to jeden z argumentów. Mosina to dobry wybór dla osób szukających ciszy oraz spokoju. Uroki okolicznych terenów, brak uciążliwych inwestycji gospodarczych oraz dobre skomunikowanie kolejowe z Poznaniem sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie domu w tej gminie.