PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Śrem

Ponad 15 lat na rynku i powyżej 300 zrealizowanych projektów na działkach klientów – takimi wynikami może pochwalić się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow. Działamy w województwie wielkopolskim, głównie w takich powiatach jak poznański, kościański oraz średzki. Sprawdź, jak wygląda u nas proces budowlany oraz współpraca z klientami.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZĄ FIRMĄ?

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Każdą współpracę zaczynamy od umówienia się na zwiedzenie domu pokazowego, czyli budynku jednorodzinnego zbudowanego przez naszą firmę. W ten sposób masz szansę na żywo sprawdzić, jak może wyglądać Twój przyszły dom. To etap, w którego trakcie opisujemy możliwe do wprowadzenia w projekcie zmiany.

Obecnie do zwiedzania dostępne są dwa domy pokazowe – jeden o powierzchni 75 m², a drugi o powierzchni 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Kiedy szczegóły projektu zostaną ustalone, na tej podstawie przygotujemy szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

To etap, w którym pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Następnie podpisujemy umowę. Od tej chwili możesz na nas liczyć przy załatwianiu formalności.

FORMALNOŚCI

Bierzemy na siebie formalności urzędowe, między innymi zajmiemy się złożeniem do urzędu adaptacji projektu domu, która jest niezbędna do tego, aby uzyskać pozwolenie na budowę.

BUDOWA DOMU

Profesjonalnie i szybko zbudujemy Twój nowy dom.

ODBIÓR KLUCZY

Dom jest już przygotowany do zamieszkania. Pozostaje nam więc ostatnia i najprzyjemniejsza część budowy, czyli przekazanie kluczy do Twojego nowego domu.

SPRAWDŹ, GDZIE JESZCZE WYBUDUJESZ DOM Z PBI

Śrem to niejedyne miejsce, w którym działamy. Współpracujemy także z klientami, którzy chcą wybudować dom w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa WielkopolskaStęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Śrem to gmina, która od lat pozytywnie zaskakuje swoim dynamicznym rozwojem. Gmina cały czas się rozszerza, co widać po infrastrukturze drogowej oraz mieszkaniowej. Doskonała lokalizacja miasta – przejazd autem ze Śremu do Poznania trwa ok. godziny – doceniana jest nie tylko przez mieszkańców, ale również inwestorów.

Na uwagę zasługują też atrakcje i zabytki. Szczególnym miejscem jest rynek oraz promenada nad Wartą. Oba miejsca idealnie nadają się do wypoczynku, często odbywają się tu też imprezy kulturalne.