PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Nekla

Jesteśmy firmą ze sporym – bo ponad 15-letnim – doświadczeniem w budownictwie. Do tej pory wybudowaliśmy ponad 300 domów na działkach klientów, a każdy z nich został zrealizowany zgodnie z preferencjami przyszłych domowników.

Zobacz, jak współpracujemy z klientami. Poznaj nasze wartości oraz podejście do pracy i przekonaj się samemu, że warto wybudować dom z PBI.

SPRAWDŹ, JAK WSPÓŁPRACUJEMY Z KLIENTAMI

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Pierwszy etap naszej współpracy zaczynamy od spotkania i oprowadzenia klienta po domu pokazowym. Zwiedzając ten budynek, masz szansę zobaczyć, jak może prezentować się Twój przyszły dom. W tym momencie też przedstawiamy potencjalne zmiany, jakie możemy wykonać w projekcie.

Obecnie możesz zwiedzić dwa domy pokazowe – jeden o powierzchni 75 m², a drugi 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Po ustaleniu szczegółów projektu (uwzględniając przy tym dokonane zmiany), przygotujemy dla Ciebie wycenę.

FINANSOWANIE

W trzecim etapie pomagamy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Następnie podpisujemy umowę.

FORMALNOŚCI

Teraz możemy w Twoim zająć formalnościami urzędowymi. Między innymi jesteśmy w stanie uzyskać pozwolenie na budowę. W tym celu złożymy do urzędu adaptację projektu domu.

BUDOWA DOMU

Kolejny etap to budowa domu. W PBI mamy spore doświadczenie w tym temacie, dlatego też budowa przebiega sprawnie i profesjonalnie.

ODBIÓR KLUCZY

Na koniec ma miejsce najprzyjemniejsza część współpracy, w której przekazujemy klucze do Twojego nowego domu.

GDZIE JESZCZE DZIAŁAMY?

Budujemy domy nie tylko na terenie Nekli, ale również takich miejscowościach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina, Czempiń, Środa WielkopolskaStęszew, Śrem, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

Nekla to gmina położona w północno-zachodniej części powiatu wrzesińskiego, znajdująca się około 40 km od Poznania. Doskonała lokalizacja oraz połączenia komunikacyjne (świetnie rozwinięta sieć komunikacyjna, bliskość dróg S5 i K92 oraz autostrady A2), a także duża liczba terenów inwestycyjnych to początek listy atutów Nekli.

Jakie jeszcze mocne strony ma ta gmina? Wymienić tutaj należy dobry stan infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, czy też dobry poziom szkolnictwa.