PBI Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Budowa domów
Czempiń

Już od 15 lat świadczymy usługi z zakresu budowy domów. Działamy w województwie wielkopolskim, a konkretnie w takich powiatach jak poznański, kościański, czy średzki. Obecnie na koncie mamy zrealizowanych ponad 300 projektów na działkach klientów – każdy z nich został zbudowany zgodnie z oczekiwaniami przyszłych domowników.

Sprawdź, jaki dom możemy wybudować dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz na żywo zobaczyć realny budynek, wystarczy, że umówisz się na zwiedzanie domu pokazowego.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z PBI.

Budowa Domów

DOSTOSOWANIE PROJEKTU DOMU POKAZOWEGO DO TWOICH POTRZEB.

Spotkanie, w którego trakcie zwiedzisz dom pokazowy, pozwoli Ci nie tylko obejrzeć istniejący już budynek, ale też będziesz mógł zobaczyć, jak będzie prezentować się Twój przyszły dom. Na tym etapie opisujemy także zmiany, które są możliwe do wprowadzenia w projekcie.

Istnieje możliwość zwiedzenia dwóch domów pokazowych – jeden z nich ma powierzchnię 75 m², a drugi 90 m².

m2

m2

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

WYCENA BUDOWY

Kiedy ustalimy szczegóły projektu wraz ze zmianami, przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę.

FINANSOWANIE

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach.

PODPISANIE UMOWY

Na tym etapie podpisujemy umowę. Od tego momentu zajmiemy się niezbędnymi formalnościami.

FORMALNOŚCI

W Twoim imieniu zajmiemy się formalnościami urzędowymi, m.in. złożymy do urzędu adaptację projektu domu, która jest konieczna do uzyskania pozwolenia na budowę.

BUDOWA DOMU

Profesjonalnie i szybko zbudujemy Twój nowy dom.

ODBIÓR KLUCZY

Profesjonalnie i szybko zbudujemy Twój nowy dom.

Gdzie jeszcze działamy?

Czempiń to niejedyne miasto, w którym możemy wybudować dom na działce klienta. Oprócz tego działamy jeszcze w takich miastach jak:

Szczytniki, Komorniki, Mosina,  Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Robakowo, Dachowa, Kleszczewo, Borówiec, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.