Budowa domu KÓRNIK

budowa domów

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się już od 15 lat. W tym czasie wybudowaliśmy ponad dwieście domów, a wiedza oraz doświadczenie, jakie uzyskaliśmy w trakcie realizacji projektów, przyczyniły się do powstania domu pokazowego – budynku, dzięki któremu nasi klienci mogą na żywo zobaczyć, jak może wyglądać ich przyszły dom.

Jak pracujemy? 7 etapów współpracy

Etap nr 1: Dostosowanie projektu do Twoich wymagań
Współpracę zaczynamy od wizyty w domu pokazowym – oglądając istniejący już budynek, możesz poznać jego układ. Spotkanie jest nie tylko szansą na zobaczenie proponowanych przez nas rozwiązań, ale też pozwala omówić ewentualne zmiany.

Etap nr 2: Wycena budowy
Następnie przygotowujemy dla Ciebie szczegółową wycenę, w której zostaną już uwzględnione poprawki umieszczone w projekcie.

Etap nr 3: Finansowanie
Na tym etapie pomożemy Ci uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach.

Etap nr 4: Podpisanie umowy
Po ustaleniu warunków współpracy przychodzi czas na podpisanie umowy. Jako nasz klient nie musisz obawiać się formalności związanych z budową oraz nadal możesz liczyć na fachowe wsparcie.

Etap nr 5: Formalności urzędowe
Zanim zacznie się budowa domu, należy m.in. pozyskać pozwolenie na jej wykonanie. W PBI pomożemy Ci uporać się z wszelkimi urzędowymi formalnościami.

Etap nr 6: Budowa domu
Potem zaczynamy budowę domu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu ten etap realizowany jest profesjonalnie i szybko.

Etap nr 7: Przekazanie kluczy
Dom już jest gotowy, pozostaje nam więc tylko przekazać Ci klucze.

W jakich miastach jeszcze działamy?

Kórnik to jedno z miast z powiatu poznańskiego, na którego terenie możemy wybudować dom. Z naszych usług mogą też skorzystać klienci, którzy chcą zamieszkać na terenie takich miast jak:

Szczytniki, Środa Wielkopolska, Mosina, Czempiń, Komorniki, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Borówiec, Kleszczewo, Robakowo, Dachowa, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

 

Przewiń do góry