Budowa domu Mosina

budowa domów

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się już od 15 lat. Na koncie mamy zrealizowanych ponad dwieście projektów na działkach naszych klientów. Jeśli szukasz firmy budowlanej, która profesjonalnie i w krótkim czasie wybuduje Twój dom, doskonale trafiłeś.

Etapy budowy w PBI

Dostosowanie domu pokazowego do Twoich wymagań
Współpracę zaczynamy od oprowadzenia klienta po domu pokazowym. Oglądając istniejący już budynek, możesz zobaczyć jego układ. W trakcie tego spotkania omawiamy też ewentualne zmiany. Dom dostępny jest w dwóch wariantach – 75 m² oraz 90 m².

Wycena budowy
Na tym etapie przygotowujemy szczegółową wycenę.

Finansowanie
Pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu na atrakcyjnych warunkach.

Podpisanie umowy
Kiedy warunki współpracy zostaną ustalone, podpisujemy umowę. Od tego czasu – jako nasz klient – nie musisz się martwić budową oraz wszelkimi formalnościami.

Formalności urzędowe
Załatwiamy także formalności urzędowe, wliczając w to pozwolenie na budowę. W tym celu składamy do urzędu adaptację projektu domu.

Budowa domu
Teraz zajmujemy się budową domu – nasza wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że projekt jest realizowany szybko i solidnie.

Przekazanie kluczy
Dom już jest gotowy, więc możemy przekazać Ci klucze, abyś mógł się do niego wprowadzić.

Zobacz, gdzie jeszcze świadczymy usługi

Mosina to jedna z wielu lokalizacji, w której możemy wybudować dom. Oprócz tego miasta działamy także w takich miejscowościach jak:

Szczytniki, Komorniki, Czempiń, Środa Wielkopolska, Śrem, Stęszew, Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Kostrzyn, Nekla, Pobiedziska, Kamionki, Borówiec, Kleszczewo, Robakowo, Dachowa, Biskupice, Siekierki Wielkie, Paczkowo, Swarzędz, Gruszczyn, Gowarzewo, Rogalin, Zaniemyśl, Szczepankowo, Sulęcinek, Gądki, Dominowo, Rusibórz, Dopiewo, Swadzim, Rokietnica, Kaźmierz, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo.

 

Przewiń do góry